OmniMIT Real Estate

 

ÖNCELİKLE BİLMENİZ GEREKEN:

Her ne kadar bu bir "emlak pazarlama web sitesi" olsada, buradaki kayıtları girmemizin sebebi;

1- İlan sitelerinde mülk sahibininin yayınladığı ilanların belirli bir sürede kayıtlarının kaldırılmış olması gereği ile o bilgilere ve fotoğraflara ve aynı zamanda mülk sahibine devamlı ulaşılabilir olmak. Fotoğrafısz Not almak anlamsız olduğundan, en güzel yöntemimiz bu şekilde olmaktadır. Keza bu web sitesine arama motorları için bir yatırımımız yoktur. Biz söylemedikçe bu ilanlar çok tesadüfler sonucu internette görülebilir. 

2- Bu gayrimenkulleri kendimize, yada beraber çalıştığımız insanlara veya çok iyi tanıdığımız parası olan yatırımcı dostlarımıza sözünü etmekle birlikte bilgilerini görmelerini sağlamak için kayda alıyoruz. Aynı zamanda satın alıp, tadilat edip satmak, eğer bu gayrimenkul arsa ise alıp üzerine bir bina yapıp satmak için gözlem altında tutmak amaçlı kayda alıyoruz. 

3- Diğer pek çok tanıdığımız dostlarımız bizlere geçmişimizden kaynaklanan mesleki bilgimize güvenerek arsa veya gayrimenkul almak adına danışmaktadır. Bu anlamdada kendi beğenimize göre bazı yerleri kayda aldık ve Mülk sahiplerini çok arayarak rahatsız etmeden kendi veya grup olan arkadaşlarımızla bize veya bazı dostlarımıza yardımcı olmaktır amacımız. Bölgenin emlakçılık yapan firma ve şahışları ile herhangi bir rekabet ve üstünlük çabamız bulunmamaktadır. 

 

4- Gayrimenkul sahipleri ile gereği olduğunda görüşme yaptığımızdan, görüşmelerimiz çok az olması dolayısı ile hatırda kalmamaktadyız. Bazıları izin aldınmı diye sert veya medeni olarak sormaktadırlar. Bakınız hiç bir emlak firmasının portföylerinin %100' ü yetkili ve izin alınarak oluşturulmaz. Eğer öyle olursa, çok çok az portföy olur, buda gayrimenkul arayanlara çok az seçenekler sundurur. O emlak firmasıda internet ortamında yada pazarda az seçenekle iş yapamaz ve bulunamaz. Dolayıs ile arayanda pazara sunulan gayrimenkule zor ulaşır. Sözel kendini tanıtıp, ilanıma koyayımmı diye izin alsa dahi, bir süre sonra mülk sahibi bu konuşmayı unutur hatta emlakçıyda unutur ve izin vermedim der. Bu tür piyasada dolaşan yanlış genel kanıdan kurtulun. Eğer istemiyorsanız, nazikçe tartışmadan, ilanı kaldırın deyin.  Eğer emlakçı bu isteği umursamaz ise kanuni yollar o aşamadan sonra başlatılabilir. İlk adımı ricadır. 

 

Kısaca klasik emlakçılık yapmaktan öte kendimiz veya beraber olduğumuz gruplar tarafından satınalınma amacı ile gayrimenkulleri göz altında tutmaktır amacımız. 

 

Genele pazarlamak amacı geride olan bir amaçtır. Hatta amacımız bile değildir.

Önceki kariyerimizde Emlakçılık sektründe 22 sene çalıştık. Bu anlamda aşağıda geçmişimizi yazdık. Ancak şu an o şekilde bir emlakçılık yapmamaktayız. 

 

BİZİ ARAMADAN EVVEL;

 

"Malım oldu, o zaman ben sosyetik ve entellektüel insanım, dur bir şımarayım. TV' lerde gördüğüm zenginler, saldırıyor ve hakaret ediyorlar. Hemmen bende aynısını yapayım. Zenginliğin göstergesi, aşağılamak, tehdit etmek, küfretmektir, biz TV ve diğer kaynaklardan bunu görüyoruz." 

 

Ne yazıkki bu Zenginlik ve Entellektüellik değil, düpedüz Cahillik, Görgüsüzlük, Saygısızlık, Utanmazlık, gelişmemiş insanlıktır. Hiç bir gerçek zengin, Entellektüel, medeni, görgülü insan yukarıdaki görgüsüzlerin yaptığını yapmazlar. 

 

Bize telefon açmadan önce kendinizi aşağıdaki şu satırları okuyarak bir gözden geçirin. Eğer o maddeler sizde varsa bizi arayın, yoksa kesinlikle aramayın, anında anlarız ve sizinle görüşmeyiz. Sizin paranız aşağıdaki şartlarda bizde geçerlidir. Yoksa değersiz bir kağıt parçasıdır. 

- Utanan biriyim.

- Saygılıyım.

- Ön Yargısızım, Karşımdakini dinlerim.

- Medeni ve Uygarım.

- Beni amacıma taşıyacak çabalara minnnettar olur, saygılarımı gösteririm. 

 

Özgeçmişimiz.

 

1996 Yılında İstanbul, Etiler' de Emlak Danışmanlığı sektörüne girmiştir. Önceleri  Boğaz hattında Konut ve Ticari Gayrimenkul olarak, daha sonrada Tüm İstanbul' un her iki ucu arasında kalan bölgeler ile sınır komşusu olan Kocaeli İlinin Gebze, Çayırova, Darıca ve Dilovası İlçelerinde Endüstriyel Gayrimenkul üzerine 22 yıl profesyonel olarak çalışıp 15,000 Adedi bulan portföyünü pazarlamış, Danışmanlık ve Emlak Pazarlama Hizmetini yürütmüştür.  

2018 yılı başlarında ise Endüstriyel Gayrimenkul sektörünü bırakarak, Ege ve Akdeniz' e yerleşip, Özellikle Fethiye civarında olmak üzere Antalya ili sınırlarında Arsa, Arazi, Tarla, Villa, Müstakil Bahçeli Ev, Çiftlik Evi, Yayla Evi, Yazlık gibi gayrimenkuller üzerine çalışmaya başlamıştır. Bu bölgedeki gayrimenkulleri beraber veya tek satın alıp, üstüne bir katma değer katarak satmak amaçlı portföyleri kayıt alltına almaktayız. Bankalarda eline krediden dönen gayrimenkulleri, inşaat firmalarıda elinde takastan fazlalaşan 2. El Gayrimenkuller ile kendi yaptıklarını satmak adına Emlakçı gibi Emlak web siteleri açıyorlar. Ama ne bankacı nede inşaat firması aslen emlakçı olmuyor bu şekilde. Buunun gibi. 

Ayrıca öncelikle kendimizin beğendiği Antalya ve Fethiye, Diğer Ege kıyılarında Villa, Çiftlik Evi gibi projeleri yapıp satmakta iş sahasına girmiştir. 

OmniMIT

Aradığınız Gayrimenkulü Bulamadınız mı ?

Emlak talep formu ile başvuruda bulunun size en uygun gayrimenkulü bulmanıza yardımcı olalım.

OmniMIT Real Estate - Emlak Danışmanlığı