Emlak Eğitimi Dersleri

Uluslararası Emlakçılık kuralları ile ve edinilen profesyonel tecrüblerim ile gerçek anlamda Emlak Eğitimi vermekteyim. 

Bu Eğitim içinde kesinlikle Bazı Marka Emlak Firmalarında olan ve yazılmış, klişeleşmiş kitaplardan alma sözler olmayacaktır. Zaten o eğitimler başarılı olsalar, sözde başarılı (başta o eğitimi verenler) olan insanlar gibi pek çok başarılı Emlak Danışmanları olmaz mıydı? 

Ne yazıkki Ülkemizde her nasıl olduysa oluyor, iyi para kazanan herkes hemen seminerler veriyorlar. Ama anlattıkları başarı için bir anahtar değildir. Bunu onlarda çok iyi biliyor. Siz inanıyormusunuz ki sihirli bir sırrı var ve bunu size verecek.... Bunu ancak emekli olmuş ve sektörden çekilmiş kişiler yaparlar. Sahnenin önünde hala Emlak Danışmanı olanlar kendilerine egerçekten rakip çıkarırlarmı sizce... 

Şimdi bana şu soruyu sordunuz sanki sanki.... "Peki sen hala emlakçılık yapmıyormusun? Para  kazanmadınmı? 

Evet Emlakçılık yapıyorum. Ancak ben size en iyi nasıl para kazanılırı anlatmayacağım. Bende en iyi parayı kazanamadım bunu bilin. En iyi parayı kazanacaksanız zaten emlakçılığa ve emlak danışmanlarına ve ayrıca komisyon ücretine saygısı olmayan toplumumuzda bu mesleği yapmayın derim. Bu işe girerken bunun çok zor olacağını bilin. Ben edinilmiş tecrübeleri sizlere aktarıp, eğitim verip, belkide bu işi yapmayacağınızın kararını emin olarak vermenizi yada size çok yi uyan bir meslek olduğuna ikna olabileceğinizi ve gerçek manada bu işi severek ve ahlaki, bilgi ve tecrübe dolu bir Emlak Danışmanı olmanızı sağlayabilirim. En  iyi para inanın basit ve kimselerin takdir etmeyeceği pek çok girişimde zaten bulunuyor. 

Benim eğitimim Ülkemizde Emlak Sektörü Nedir?, Emlak Danışmanı Nedir? Prosedürü, Kuralları, İşleyişi, Bilgi Alt Yapısı nedir, siz bu işin neresinde olabilirsiniz, Hangi Türde çalışabilirsiniz, çok sonra bir  çok paranızı boş yere harcayarak edineceğiniz acı dolu yıllar ve tecrübeler yerine bunu başlamadan yada başladıysanızda ilerisi için yeniden gözden geçirerek yapıp yapamayacağınıza ve nasıl yapabileceğinize yardım edebileceğim. 

Eğer ilginizi çekiyor ise Bireysel, küçük topluluklar halinde yada toplu olarak eğitimler verebilirim. Ben size "sahnede akrobatik hareketler yaparak gözlerinizi yormayacağıma"  söz veriyorum. Sadece sakin, bire bir samimiyette sohbet kıvamında tecrübelerimizi aktarıp konuşacağız. 

 

Saygılarımla.

 

OmniMIT

Aradığınız Gayrimenkulü Bulamadınız mı ?

Emlak talep formu ile başvuruda bulunun size en uygun gayrimenkulü bulmanıza yardımcı olalım.

OmniMIT Real Estate - Emlak Danışmanlığı